Nauka jazdy konno, trening konia, ranczo

l5r x250

Przepięknie zlokalizowane i zachęcające niezwykle przyjazną atmosferą ranczo zaprasza do zapoznania się z oferowanymi usługami. W ich zakresie znajdują się jazdy konne, zawody sportowe, a także ciekawe szkolenia biznesowe. Przygotowana przez nas oferta zawiera również organizację imprez okolicznościowych, takich jak urodziny, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie, a także bale karnawałowe i wiele innych. Proponujemy również trening konia oraz prawdziwe SPA dla tych zwierząt. Dysponujemy ogromnym terenem, gdzie panuje absolutna cisza i spokój. Z tego powodu zdecydowanie warto odwiedzić nasze ranczo również w celach wypoczynkowych.

Gwarantujemy, że nauka jazdy konno to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Właśnie dlatego w nasze progi zapraszamy szkoły i przedszkola, a także firmy. Podczas spotkań dla przedsiębiorstw organizujemy różnego rodzaju szkolenia biznesowe, a także promujemy jeździectwo. Serdecznie zapraszamy do nas na trening lub kibicowanie podczas zawodów sportowych, a także jeżeli chcą Państwo spróbować własnych sił podczas nauki pod okiem naszego wykwalifikowanego trenera.

cisza
przerywana tylko stukotem końskich kopyt czy radosnym rżeniem koni
spokój
pozwalający uwierzyć, że świat jest jeszcze w porządku
odpoczynek
poczucie bezpieczeństwa i jedności z naturą poprzez bardzo bliskie obcowanie z jednym z jej najpiękniejszych tworów – końmi
umiejętności
możliwość wejścia w posiadanie (bądź doskonalenia) umiejętności jeździeckich pod okiem wykwalifikowanego trenera...
 

Czy tego właśnie szukasz?

Jeżeli tak, to to jest właśnie miejsce będące uwieńczeniem Twoich poszukiwań...

 

Zapraszamy serdecznie
l5r napis x250