O czym myślisz, gdy słyszysz słowo dobrobyt?

Pieniądze? Zdrowie? Obfitość? Przyjaciele? Ekscytujące życie? ... ?

Czy brak któregoś, z tych czynników jest powodem, dla których często się ograniczasz?

Czy jesteś świadomy, że to Ty i tylko Ty zapraszasz do swojego życia pieniądze, zdrowie, ludzi, zdarzenia, to co masz i to czego nie masz? Czy wiesz, że czynisz to nie tylko poprzez to co wiesz i robisz ale przede wszystkim poprzez to jak jesteś?

 

Jest pewna prawidłowość:

Jak jesteś tak myślisz,

jak myślisz  tak działasz.

jak działasz takie masz wyniki!

 

Możesz wiedzieć wszystko o inwestowaniu, strategiach finansowych, możesz nawet być bardzo zajęty i odnosić sukcesy na wielu polach, ale czy masz poczucie, że żyjesz w obfitości i dobrobycie? Czy Twoje życie jest takie  jakiego chcesz?  A może pasuje do stereotypu „szczęśliwego człowieka” i  mimo to czegoś Ci brakuje? A może dążysz do stereotypu „szczęśliwego człowieka” mając nadzieję, że jest to coś co uczyni Cię szczęśliwym?

 

Ty już wiesz, czy  jest to warsztat dla Ciebie.

 Jest?

 

Usłyszysz na nim wiele pytań, które doprowadzą Cię do Twojej prawdy na temat Twojego świata dobrobytu, obfitości i pieniędzy.

Poznasz narzędzia prowadzące do zmiany o jaką Ty prosisz i jakiej pragniesz.

Jeżeli to wybierzesz, rozpoczniesz transformację w określonym przez Ciebie kierunku do nowego świata i nowej jakości świadomego  bycia, myślenia  i oczywiście wyników.

Ale czy wybierasz?

 

 

     PROWADZĄCA to VIV ADCOCK CFMW

Ma ona unikalną umiejętność rozwijania w ludziach pożądanych przez nich aspektów życia i biznesu, zaprasza do zmiany ograniczeń dotyczących trybu życia i pieniędzy. Mając 22 lata wyemigrowała z Wielkiej Brytanii do Australii - zostawiając za sobą wzorzec życia od pierwszego do pierwszego, budująctętniący życiem światowy biznes. Viv mówi "Wybory, których dokonujemy determinują to, jaką przyszłość możemy wykreować i mieć. To poziom świadomości buduje przynoszący zyski biznes / związek i każdy inny aspekt naszego życia - a nie tylko ciężka praca. Odziedziczyliśmy punkty widzenia, które poza naszą świadomością tworzą ograniczenia i nie pozwalają nam żyć takim trybem życia, jakiego pożądamy. Często jesteśmy ślepi na dostępne możliwości, aż w pewnym momencie otwiera się nasz umysł i wszystko się zmienia."

Viv dzieli się narzędziami i praktycznymi informacjami umożliwiającymi transformację i pokazuje wiele sposobów zaproszenia kreatywności, pomysłów, właściwych ludzi i pieniędzy do życia, biznesu i rzeczywistości.

 

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim i tłumaczony na język polski.

Inwestycja 

klasa wstępna - piątek ok. 2,5 h - 200 zł.

- 1600 zł. za całość. (cena zawiera ciepłe posiłki w czasie pory obiadowej).

 

godz. 17:00 rejestracja

godz. 18:30 START


Zapraszam do kontaktu: 602 236 749

Informacje dla osób podróżujących PKP:

Najbliższa stacja - Dworzec Skarzysko-Kamienna, Aleje Niepodległości 90, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Kup bilet: http://www.intercity.pl/pl/site/dla-pasazera/informacje/bilet/internet/instrukcja-obslugi-systemu-e-ic.html

Przejazd do ośrodka taksówką: 41 252 20 20


Możliwości noclegu:

Hotele:

6 km o ośrodka: http://www.jesienneliscie.pl/galeria/2
15 km o ośrodka: http://www.hotelkomes.pl/kontakt/
15 km o ośrodka: http://www.hotel-promien.pl/

Agroturystyka:

6 km o ośrodka: http://supernoclegi.com.pl/nocleg-26695-blizyn-zagroda-krolow
8 km o ośrodka: http://www.henrykowka-blaszkow.noclegiw.pl/
14 km o ośrodka: http://www.ognistepodkowy.pl/

Dodatkowe atrakcje podczas pobytu:

Stadnina, na terenie której znajduje się ośrodek zaprasza na naukę i doskonalenie jazdy konnej, wyprawy w teren, oprowadzanki oraz przejażdżki bryczką.

Posiadamy duże przeprawowe quady i rowery dla dorosłych oraz Melexa, co może ucieszyć tych, którzy konno z różnych powodów nie jeżdżą.

Możliwość rozpalenia grilla i ogniska wraz z pieczeniem kiełbasek, zorganizowania wieczoru karaoke, tanecznego lub filmowego.

W pobliżu swój bieg rozpoczynają liczne szlaki doprowadzające do zabytków architektury, techniki, historii czy przyrody.

 

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!